top of page

HAKKIMIZDA

Nuket Dönmez Kaya Hukuk Bürosu 2009 yılında kurulmuştur. İstanbul'da faaliyet gösteren ve ağırlıklı olarak şirketlere ve butik konseptte hizmet veren bir bürodur. Büromuz, alanında uzman kadrosu ile hem danışmanlık hem de dava takibi hizmetleri sunmaktadır.
Büromuzda iyi derecede İngilizce ve Arapça bilen tercümanlar çalışmaktadır. Büromuzun başlıca faaliyet alanları Bankacılık ve Finans Hukuku, Bilişim Hukuku, Boşanma Hukuku, Yabancılar Hukuku ( Çalışma, oturma izni, TC. Vatandaşlık, geçici kimlik), Fikri Sınai Haklar Hukuku, İrade Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Kira Hukuku, Miras Hukuku, Rekabet Hukuku, Sigorta Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku
Son derece karmaşık konuları basitleştirerek, pratik ve yaratıcı çözümler üretmek konusunda önemli bir uzmanlığa sahibi olan büromuz, Türkiye’de veya yurt dışında yatırım yapan yerli ve yabancı müvekkillerine pek çok alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Ofisimiz, uzman ve tecrübeli kadrosu tarafından son derece titiz ve detaylı bir hazırlık süreci sonunda yürütülen adli ve tahkim yargılamalarında son derece olumlu sonuçlar alarak bu alanda da güvenilir bir büro olarak öne çıkmaktadır.

İşleten Av. Nuket Dönmez Kaya

bottom of page